Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za marzec
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec
nie zdazylem wczoraj zaglosowac :(
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@HOŁDYS, post #1

To zagłosuj już dziś na miesiąc kwiecień ;)
Another World znów nie przebił się do pierwszej trójki, szkoda
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec
Całkowicie zapomniałem :( i nie zagłosowałem :(
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@vegeta, post #2

Moze teraz ludzie przypomna sobie o AW, po tym calym filmie. Taki frog moze mu lizac buty.
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec
ludziska głosować na DUNE 2!!
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@snajper, post #4

Ja szczerze powiedziawszy od dawna nie głosuje. Straciłem nadzieje, że można zdetronizować froga, cannon fodder i pinballe. Jest tyle rewolucyjnych i niesamowitych gier, że serce sie kraje widząc ciągle te same tytuły w czołówce. Ludzie pogrzebcie w swoich dyskietkach. Na pewno znajdziecie coś nowego.
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@frywolny_marian, post #6

Popieram Mariana!
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec
Kolega który zadeklarował się z modyfikacją listy pisał ostatnio, że już się za to zabrał. Pozostaje trzymać kciuki i czekać na wieści.
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@frywolny_marian, post #6

Witam,

Jakie tytuły masz na myśli...

Pozdrawiam
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@frywolny_marian, post #6

Na pewno znajdziecie coś nowego.

Ja w kwestii formalnej – na klasykowych dyskietkach nic nowego się chyba raczej nie znajdzie .
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@G. Kraszewski, post #10

Ja ostatnio znalazłem. Nowy badsector.

Ostatnia edycja: 02.04.11 15:33:33
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@asman, post #9

Każdy ma swoje typy i swoje wyobrażenie o grze zasługującej na podium w top ten bo to rzecz gustu. Obojętnie jednak jakie gry miałbym na myśli, to biorąc pod uwagę olbrzymią ich ilość, niepodzielne królowanie tylko trzech z nich jest według mnie co najmniej dziwne. Nie wyobrażam sobie kogoś kto od prawie 20 lat gra w superfroga i jest nim tak zafascynowany, że ciągle na niego głosuje. Jednak widocznie tacy ludzie istnieją. I niech istnieją, nic mi do tego, po prostu wyraziłem swoje zdziwienie i zrezygnowanie.
Na co bym głosował? Nie ma znaczenia na co. Na pewno zmieniałbym konfigurację co miesiąc, bo jest sporo gier godnych uwagi. Wtedy top 10 byłoby chociaż ciekawsze, a tak...
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@G. Kraszewski, post #10

Oczywiście nowego w sensie nowych pozycji w top ten.
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@frywolny_marian, post #12

Ale widzisz, to nie jest lista "w co aktualnie gracie", tylko lista top 10 - najlepszych gier na Amigę. Jeśli ktoś ma wyrobioną opinię na ten temat, to nic nie poradzisz - będzie głosował zawsze na te same tytuły. No, chyba że odkryje jakąś nową super-ekstra gierkę, w którą jeszcze nigdy nie grał i uzna, że lepszej gry na Amigę nie było. Wtedy co innego. Ale zmiana "konfiguracji" co miesiąc bo "jest wiele gier godnych uwagi"? A czy wszystkie są najlepsze?
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@recedent, post #14

Masz oczywiście rację co do charakteru rankingu. Jest jaki jest i stąd marazm.
>> Ale zmiana "konfiguracji" co miesiąc bo "jest wiele gier godnych uwagi"? A czy wszystkie są najlepsze?
Myślę, że to normalne. Dziś #1 jest ta gra, jutro inna. Ile można podniecać się tym samym?
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@recedent, post #14

Ale widzisz, to nie jest lista "w co aktualnie gracie", tylko lista top 10 -


dziwne bo ja wlasnie tak glosuje w co ciupie...
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@HOŁDYS, post #16

Cóż... Nikt Ci zabronić nie może. Ale faktycznie dziwne.
[#18] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec
Ja w może nieco w offtopowej kwesti, ale tylko nieco bo związanej z grą (nie warto zakładać tematu na forum), czy ktoś przeszedł może "Zdrajcę" bo mi tam zawsze jakoś czasu brakowało. Krótka odpowiedź tak czy nie i ewentualnie gdzie leży jakaś solucja. THX
[#19] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@pinior, post #18

Przeszedłem, ale dawno temu. Bez większego problemu się da na normalnej trudności, polecam samemu robić solucję i często zapisywać.
[#20] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@frywolny_marian, post #6

Panowi, na forum w dziale ppa zaproponowałem jakiś czas temu zmianę punktowania gier ,niestety nie było odzewu. Szkoda. :(
FOrmuła1 , Motogp , czy Wrc zmieniły punktację na podobny system punktowania i wyszło im to na dobre , no ale to tylko luzna propozycja
[#21] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@vegeta, post #20

Ja niestety z braku neta nie zagłosowałem i moje ukochane UFO daleko nie zaszło :P Zaraz zabieram się do głosowania.
[#22] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@pinior, post #18

O ile się nie mylę to opis przejścia był zamieszczony w którymś z magazynów AMiga Computer Studio.

Aby nie zapomnieć zagłosować - zrobię to teraz OK
[#23] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@(V)(I)mothe(P), post #22

Odnosnie glosowania, zapraszam wszystkich do dzielenia sie swoimi ulubionymi tytulami dem działających na Amidze z 060, robiących użytek z kości AGA (lecz - to ważne - nie wymagajace koprocesora) w tym watku:

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&t=23191

Czekam na Wasze opinie. Wielkie dzieki!
[#24] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec

@HOŁDYS, post #1

wracajac do listy .. Cannon Fodder zasluzenie wygral szybki scrooling duzo mijsi wysoka grywalnosc i extra muza !!!
jestem na 8 misji i nie nadazam rozwalic te bunkry ..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem